content

Edasimüüjad

Terve TEXTILE tootevalik on saadaval valitud edasimüüjate juures. Soovid hakata TEXTILE plaatvaiba edasimüüjaks või on sul mõni muu küsimus toote kohta?

Sel juhul ära oota ja võta meiega ühendust!

Kontaktisikud

Ando Anderson
tel: 6 791 724
ando.anderson@lincona.ee

Epp Kaleta
tel: 6 791 726
epp.kaleta@lincona.ee

Margo Villmann
tel: 6 791 725
margo.villmann@lincona.ee

Argo Kihu
tel: 447 3817
argo.kihu@lincona.ee

Tajo Koiksaar
tel: 6 791 727
tajo.koiksaar@lincona.ee

Priit Selg
tel: 6 791 728
priit.selg@lincona.ee